Základní škola Ostrov, Masarykova 1289

3. místo ve finále OK atletického trojboje - 1. stupeň

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší

V pondělí 10.6. se konalo na ZŠ Šmeralova v Karlových Varech finále OK v atletickém trojboji. V konkurenci 7 škol jsme obsadili krásné 3. místo.

Do finále se naše osmičlenné družstvo probojovalo z 1. místa ze skupiny okresního kola, která se konala minulý týden na ZŠ Májová v Ostrově.  Každý soutěžil v běhu na 50 m, v hodu kriketovým míčkem a ve skoku do dálky. Naši školu reprezentovali: H. Opichalová  a J. Vlach z 3.A, S. Horník a L. Kostková z 3.B, A. Chromá ze 4.A, D. Vrábel ze 4.B, J. Novotný z 5.A a V. Ljapina z 5.B. Protože někteří třeťáci odjeli na výlet, museli je zastoupit ve finále šikovní druháci. Vybráni byli: Filip Košinár a Karolina Kunzová z 2.A, kteří byli nejmladšími účastníky a vedli si skvěle. Sčítalo se pořadí všech závodníků ve všech disciplinách. Všem zúčastněným blahopřejeme a těšíme se na další úspěchy v novém školním roce. Atletický trojboj je poslední disciplinou Malé sportovní olympiády žáků 1. stupně.