Základní škola Ostrov, Masarykova 1289

Základní škola Ostrov, Masarykova 1289

MSO - 2. místo v krajském kole přespolního běhu

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Máme tady další ročník Malé sportovní olympiády, který jako každoročně začíná v říjnu přespolním během. Naši běžci se probojovali přes 1.místo ve skupině okresního kola do finále , kde z 2. místa postoupili až do krajského kola.
V krajském kole, které se konalo 21.10. v Chebu, nás předstihla ZŠ Jih Mariánské Lázně a to jen o jedno 1. umístění. Součet umístění všech běžců jsme měli stejné, ale 1. místo jsme v žádné kategorii neobsadili.
Nejlépe si vedla děvčata z 5.A - T. Drobná, V. Drobná a N. Říčanová, která se umisťovala vždy do 4. místa. Také mladší dívky družstvo podržely: A. Luncarová v kraji obsadila 3. místo a N. Hořtová 5. místo. Obě děvčata jsou ze 3.B. Také A. Cupalová ze 3.A doběhla těsně za polovinou startovního pole. V kategorii mladších chlapců naši školu výborně reprezentovali A. Hanek z 2.A, náš nejmladší závodník, doběhl na 2. místě. Hned za ním doběhl M. Lexa ze 3.A a D. Hron též ze 3.A obsadil 6. příčku. Velkou konkurenci měli běžci v kategorii starších chlapců. Zde se nejlépe vedlo J. Janeckému z 5.A, který vždy skončil na medailovém umístění - v kraji 3.místo. P. Ljapin z 5.C a A. Horák z 5.B se umístili v 2. polovině závodníků. Všem běžcům blahopřejeme.
Poděkování patří i náhradníkům, kteří byli vždy vzorně připraveni. V okresním kole družstvu pomohli i David Doboš z 5.B a Amélie Miczka z 3.C, kdy dva závodníci ze základní sestavy se nemohli závodu zúčastnit.
V listopadu nás čeká plavání. Přejeme hodně úspěchů a postup opět až do krajského kola.