Základní škola Ostrov, Masarykova 1289

Základní škola Ostrov, Masarykova 1289

Ostrovská míle 2017

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

V posledním zářiovém týdnu se na Mírovém náměstí v Ostrově konaly tradiční běžecké závody - Ostrovská míle. Žáci naší školy se tohoto běhu rádi účastní, a tomu také odpovídaly předvedené výkony a dosažené výsledky. Ve vloženém závodě pro děti 1.stupně - Hodu medicinbalem, obsadilo naše družstvo ve složení: Daniel Vacula, Šimon Chalupa, Adam Hanek, Barbora Klapáčová a David Parula - 1. místo. V jednotlivých běžeckých kategoriích získali pak naši reprezentanti celkem pět zlatých, čtyři stříbrné a šest bronzových medailí a v soutěži škol obsadili jednoznačně 1. místo.

Zlaté medaile si na památku odnesli: Viktorka Drobná, David Bauer, Ema Kolenatá, Matyáš Bauer a Jana Pavlínská. Stříbrné medaile za druhé místo získali: Terezka Drobná, Martin Lexa, Lenka Burešová, Honza Sýkora a bronzové: Adam Hanek, Anetka Bauerová, Míša Rybáková, Pepa Helecz, Sebastián Horník a Bára Plachá.