Základní škola Ostrov, Masarykova 1289

Základní škola Ostrov, Masarykova 1289

Ostrovská minitretra - 1. místo

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Tradičně se každý rok začátkem května koná v Ostrově atletický mítink základních škol v lehké atletice - Ostrovská minitretra. Všechny tři ZŠ se pravidelně utkávají v disciplínách, které jsou generálkou před blížícím se Pohárem rozhlasu. Žáci naší školy si vedli velice úspěšné a po součtu všech čtyř kategorií obsadili 1. místo a do školy přinesli vítězný putovní pohár. Nejúspěšnější byli starší žáci, kteří svoji kategorii vyhráli, mladší žáci i mladší žákyně obsadily shodně druhé místo a tentokrát nejméně bodů nasbíraly starší dívky. Celkový součet 285 bodů však znamenal vítězství. Za zmínku jistě stojí výkon Jakuba Vlacha 555 cm ve skoku dalekém, kterým překonal velmi starý rekord naší školy.

Celkem 23 jednotlivců vybojovalo některou z medailí. Zlatou - Viktorka Drobná, Martin Lešťan, Matěj Čoček, Jakub Vlach, David Novotný a Pepa Helecz. Stříbrnou - Aneta Bauerová, Jana Heleczová, Terezka Drobná, David Bauer, David Tetera, Jára Janecký, Martin Šlechta, Míša Rybáková, Katka Štětinová, Nicole Farmačková, Vojta Šimek a Vojta Majer, a nakonec bronzovou - Kristýna Kotlánová, Amélie Křížová, Štěpán Hanzlík, Honza Kožíšek a Matyáš Reinl. Všem reprezentantům k vítězství gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.