Základní škola Ostrov, Masarykova 1289

Základní škola Ostrov, Masarykova 1289

S čerty nejsou žerty 2019

Hodnocení uživatelů:  / 1
NejhoršíNejlepší 

Tradiční mikulášsko - čertovská komunitní akce pořádaná ve spolupráci se spolkem O.S.K.A.R.
Nachystali jsme pro Vás adventní diskotéku, vystoupení živé kapely 4R- pohodová country, laserovou show a videomapping, vystoupení dětí 1. stupně s vánočními a adventními písněmi, show skupiny Čerti Loket (Krampus), rozsvícení školního vánočního stromu a mikulášskou tombolu s atraktivními cenami.


Pro návštěvníky budou připraveny stánky s vánočním punčem, pro dospělé i s trochou něčeho pro zahřátí, i pro děti. Další stánek Vám nabídne klobásky, hamburgery a koláče z naší školní restaurace. Své výrobky bude tradičně na vánočním jarmarku prodávat i školní družina. Přijďte se pobavit a nasát adventní atmosféru k naší škole.
Lístek do tomboly stojí pouhých 20,-Kč.
Děkujeme sponzorům, bez nichž by se tato tradiční akce nemohla uskutečnit. Ceny do tomboly dodal pan Bachura z firmy Koruna Pralines Ostrov, stan pro tombolu na prodej punče dodá paní Volkovjaková a kapela 4R - pohodová country nám zahraje bez nároku na honorář.