Základní škola Ostrov, Masarykova 1289

Základní škola Ostrov, Masarykova 1289

Malá sportovní olympiáda - 2. místo v krajském kole přespolního běhu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

V říjnu jsme na 1. stupni úspěšně zahájili Malou sportovní olympiádu okresním a krajským kolem v přespolním běhu, kde jsme v obou kolech obsadili krásné 2. místo.

Krajské kolo se konalo 22.10. v Chebu. Naši školu reprezentovalo družstvo 12 vybraných běžců z 3. až 5. tříd. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích: mladší žáci, mladší žákyně (1.-3. třída), starší žáci a starší žákyně (4.-5. třída). Pořadí žáků ve všech kategoriích se sčítal. Nejlépe si vedli žáci starších kategoriíi. Milan Lexa z 5.A obsadil 1. místo, Johana Nováčková z 5.A se umístila na druhém místě a těsně za ní doběhly i Ema Kolenatá z 5.B a Lenka Burešová z 5.A. I další závodníci si vedli statečně a nechali další běžce za sebou. Z 5.A reprezentoval naši školu také Matyáš Erlebach, ze 4.C Petr Ljapin. V mladších kategoriích závodili Aneta Bauerová a David Bauer z 3.A, Kristýna Kotlánová, Denisa Slavíková, Jakub Janecký a Jakub Timár z 3.B. Všem závodníkům blahopřejeme a přejeme další sportovní úspěchy. V listopadu nás čeká plavání.