Základní škola Ostrov, Masarykova 1289

Základní škola Ostrov, Masarykova 1289

Odznak všestrannosti olympijských vítězů

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

V pátek 11. května 2012 se v naší základní škole uskutečnilo okresní kolo soutěže - Odznak Všestrannosti Olympijských Vítězů. Soutěž, nad kterou převzali záštitu olympijští vítězové v desetiboji Robert Změlík a Roman Šeberle, se v naší škole konala již podruhé.

Závodu se zúčastnilo sedm družstev z pěti základních škol okresu Karlovy Vary. Soutež je zajímavá tím, že se jedná o různorodé disciplíny a v našem případě se soutěžilo v osmi disciplínách (plavání, přeskok švihadla, hod medicimbalem, sedy-lehy, trojskok, běh na 60m, hod míčkem a běh na 1000 m). Soutěžili žáci 6.-7. ročníků, vždy čtyři chlapci a čtyři děvčata. Naši reprezentanti si vedli velice dobře. Veronika Křečková se umístila na 2. místě, Lukáš Trňan se umístil dokonce na 1. místě, a stal se tak vítězem jednotlivců, a družstvo naší školy se umístilo na skvělém 2. místě. Krajské finále se uskuteční opět u nás ve škole dne 12.června 2012.

 

Celkové výsledky:

1.místo - ZŠ Krušnohorská, Karlovy Vary

2.místo - ZŠ Ostrov, Masarykova

3.místo - ZŠ Konečná, Karlovy Vary

 

 

Pořadí jednotlivců dívky:

1.místo - Barbora Pribičinová, ZŠ Krušnohorská KV

2.místo - Veronika Křečková, ZŠ Ostrov, Masarykova

3.místo - Lea Lehká, ZŠ Poštovní KV

 

Pořadí jednotlivců chlapci:

1.místo - Lukáš Trňan, ZŠ Ostrov, Masarykova

2.místo - Jiří Loufek, ZŠ Konečná KV

3.místo - Denis Salnikov, ZŠ Krušnohorská KV